Ceny jsou různé, závislé od druhu a velikosti programu, vzdálenosti od větších měst atd..
Určují se po dohodě spolu se zákazníkem...
VEŠKERÉ DOTAZY A OBJEDNÁVKY RÁDI VYŘÍDÍME NA TĚCHTO KONTAKTECH:
TELEFON:
603 439185

EMAIL:
cz.strip@email.cz
striptyz@email.cz

Prosíme zákazníky, aby při
OBJEDNÁVCE programu mailem, sms nebo telefonicky,
VŽDY uváděli :
DRUH vystoupení, nebo programu o který mají zájem, DATUM požadované show, přesnou
ADRESU, přibližnou
HODINU a kontaktní
TELEFON na zodpovědnou osobu v místě konání !!
Pokud se program koná v restauraci, baru nebo na diskotéce, je dobré uvést i jejich název.. Objednávky většího programu doporučujeme vyřizovat několik dní, možná týdnů dopředu..
Děkujeme.
 

ZAJIŠTĚNÍ EROTICKÉHO A ZÁBAVNÉHO PROGRAMU - STRIP SHOW - STRIPTÉŘI - STRIPTÉRKY - PROFESIONÁLNÍ KONTAKTNÍ STRIPTÝZ A AMERICKÝ STRIPTÝZ

 
 

DIVOKÉ KOČKY

Jedná se o obdobu LADIES PÁRTY. Jde o moderovanou, 1,5 - 2 hodinovou akci, většinou pouze pro pánskou společnost, za účasti několika profesionálních striptérek (podle přání zákazníka).. Akce má 2 části, v 1 části předvádí pouze Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla. Ve druhé části programu už následují klasické stripy (do naha). Během večera jsou diváci / divačky různými způsoby zapojovány do probíhající show, ať už formou "spolupráce" při stripech, nebo účastí v kratších soutěžích, které vyplňují určité časové úseky. Tato akce se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a možností podniku, ale většinou se provádí ve 3 až 5 ti účinkujících, ve výše uvedené době trvání. Cena akce se stanoví podle počtu účinkujících a vzdálenosti podniku od Prahy, Brna, nebo Ostravy.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one